1. Zapraszamy poczty sztandarowe ze sztandarem.
  2. Księża zaproszeni są do koncelebry.
  3. Konto pocztowe, na które należy zgłosić do 12 maja 2022 uczestnictwo w pielgrzymce, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (adres ten, jak i numer rachunku są na stronie internetowej stowarzyszenia).
  4. Spotkanie integracyjne odbędzie się po Mszy Świętej przed Domem Pamięci kardynała Wyszyńskiego, więc warto zabrać karimaty lub koce, gitarę lub inny instrument muzyczny.
  5. Podczas spotkania integracyjnego szkoły prezentują (w dowolnej formie) wspomnienia związane z przeżywaniem beatyfikacji.
  6. Jako dowód wdzięczności za beatyfikację szkoły przygotowują utwór muzyczny (piosenkę), którą zaprezentują podczas integracyjnego spotkania.
  7. Za aktywne uczestnictwo przewidujemy atrakcyjne nagrody.