Szanowni Państwo,

wraz ze studentami psychologii prowadzimy interesujący projekt kierowany do psychologów i psychoterapeutów pracujących podczas pandemii.

Chcielibyśmy Państwa do niego zaprosić.

W toku nauki uczymy się jak dbać o innych, jak dawać im siłę i stanowić opokę. Prawda jest nieustannie taka, że aby móc zapalać innych - samemu trzeba płonąć.

Studenci psychologii podjęli się stworzenia bezpłatnych programów self-care kierowanych właśnie do nas - specjalistów od zdrowia psychicznego. Aby te programy były skuteczne, zwracamy się z prośbą o uzupełnienie anonimowych ankiet (20 minut) . Na podstawie zebranych danych młodzi adepci przygotują i opracują programy, które będą dostępne bezpłatnie na Facebooku Pro_MOC_Ja zdrowia. - zapraszamy.

Aby wziąć udział w badaniu, proszę się zgłosić na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., otrzymacie Państwo zaproszenie wraz z linkiem.

Można też przesłać adres mailowy, wtedy skontaktują się z Państwem nasi studenci.

Z poważaniem,

Agnieszka Kulik